Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Programa Way

Programa™ z nową strategią rozwoju. Na czele spółki stanęła Maria Zagożdżon

Koniec roku to dla firm czas podsumowań, planowania i odpoczynku po wielu miesiącach pracy.  Dla nas przełom 2017 i 2018 roku upłynął pod znakiem przygotowania się do zmian. Z początkiem stycznia rozpoczęliśmy pracę nad nową strategią rozwoju spółki. Wdrażać ją będzie Maria Zagożdżon, która objęła funkcję prezesa zarządu Programy™ .


W 2018 rok weszliśmy z największymi sukcesami w historii Programy™ - z zapełnionym lejkiem projektów i liczbą umów utrzymania zapewniającą stabilny rozwój. Sfinalizowaliśmy też rozmowy z inwestorami, co otworzyło przed nami nowe perspektywy biznesowe. Chcemy tę szansę wykorzystać do wdrożenia nowej strategii rozwoju, która pozwoli nam jeszcze skuteczniej wspierać dotychczasowych klientów, a także umocnić pozycję partnera technologicznego dla dużych przedsiębiorstw o rozbudowanych procesach. Wizję inwestorów realizować będzie Maria Zagożdżon, która od ponad 8 lat zajmuje się rozwojem firm IT, w tym zwiększaniem sprzedaży, budowaniem długofalowych relacji z klientami i zarządzaniem złożonymi projektami. Maria jest zaangażowana w rozwój Programy™  od 2016 roku.

Możliwość wytyczania kierunków rozwoju w Programie™ - software house z ponad 10-letnią historią, silnym zapleczem merytorycznym, osobowym i technicznym, a także wielkimi markami w portfolio, traktuję jako niezwykle rozwijające i odpowiedzialne zadanie. Wierzę, że moje doświadczenie w branży IT dobrze wykorzystam w pracy nad zredefiniowaniem strategii firmy i jej późniejszym wdrożeniem. Najbliższe miesiące zamierzam przeznaczyć na zacieśnianie dotychczasowych relacji z klientami korporacyjnymi, zwiększenie zespołu oraz wzmocnienie wizerunku Programy™ jako partnera w automatyzacji i optymalizacji procesów w przedsiębiorstwach - mówi Maria Zagożdżon.

Paweł Elbanowski, dotychczasowy prezes zarządu Programy™, pozostanie członkiem zarządu spółki. Z początkiem marca zaangażuje się w rozwój startupu technologicznego StethoMe™, którego inwestorem jest Programa™. Przejmie w nim obowiązki Dyrektora Operacyjnego.

Cele, które stawiałem przed sobą jako prezes zarządu Programy™, zostały zrealizowane. Przekazuję Marii stery z poczuciem solidnie wykonanej pracy. Wiem, że oddaje ją w dobre ręce - o sprawczości Marii przekonałem się niejednokrotnie podczas dotychczasowej współpracy. Pozostaję członkiem zarządu Programy™  i będę wspierał Marię w realizacji celów - dodaje Paweł Elbanowski.

O Programie™ w pigułce:


[] []