Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Dlaczego my?

Od ponad 10 lat tworzymy unikalne systemy IT,
które usprawniają codzienną pracę firm.

Wiemy, jak je projektować i jakich użyć technologii,
ale przede wszystkim rozumiemy Twój biznes.

Sprawdź nas

Znamy Twoje wyzwania:

01

Twoja firma dynamicznie się rozwija i zwykły „Excel” już nie wystarcza, by mieć wszystko pod kontrolą,

02

procesy w Twojej firmie są tak specyficzne, że żadne dostępne na rynku rozwiązanie ich w całości nie obejmuje,

03

masz dużo powtarzalnych zadań, których realizacja zajmuje mnóstwo czasu.

Z tymi wyzwaniami mierzymy się na co dzień.
Jak dotąd wsparliśmy kilkadziesiąt firm w rozwoju biznesu.
Oto najważniejsze z nich:

Jak budujemy funkcjonalne rozwiązania?

Wierzymy, że fundamentem dobrej, efektywnej
współpracy jest wspólna wizja, jasno określony cel
i przejrzyste dla obu stron zasady. Zobacz, jak krok
po kroku będziemy realizować Twój projekt.

01

Pierwszy
kontakt

01

Pierwszy
kontakt

Poznajemy się. Rozmawiamy o tym, jak wygląda codzienna praca w Twojej firmie i jak zorganizowane są procesy, które chcesz usprawnić. Pytamy o Twoje oczekiwania co do realizowanego projektu. To bezcenna wiedza, która pozwoli nam zaproponować dokładnie takie narzędzie, jakiego potrzebujesz.

02

Analiza i zbieranie
wymagań

02

Analiza i zbieranie
wymagań

Organizujemy szereg spotkań, żeby zebrać szczegółowe wymagania do dalszej pracy. Gdy obie strony mają pewność co do celu projektu, przygotowujemy dokumentację projektową oraz prototypy. Dzięki nim wiesz, jaki będzie efekt naszej pracy m.in. jak narzędzie będzie działać, jakich technologii użyjemy, by je stworzyć i kiedy oddamy Ci je do użytku. Po akceptacji prototypów opracowujemy projekt graficzny Twojego narzędzia.

03

Programowanie

03

Programowanie

Po zatwierdzeniu koncepcji wizualnej rozwiązania do pracy przystępują programiści. W oparciu o przygotowaną wcześniej dokumentację projektową i bieżący feedback tworzymy narzędzie, które zautomatyzuje, zoptymalizuje i usprawni codzienną pracę w Twojej firmie. Regularnie prezentujemy efekty naszych działań, aby obie strony miały pewność, że projekt podąża we właściwym kierunku.

04

Testowanie

04

Testowanie

Poprawne działanie Twojego narzędzia zagwarantuje czuwający nad projektem zespół testerów. W tym celu opracują nawet kilkaset scenariuszy testowych, uwzględniających liczne sposoby korzystania z narzędzia, a także weryfikujących jego bezpieczne funkcjonowanie na różnych poziomach. Narzędzie jest także poddawane serii testów automatycznych, które są uzupełnieniem testów manualnych.

05

Wdrożenie
i utrzymanie

05

Wdrożenie
i utrzymanie

Po serii testów mamy pewność, że przygotowaliśmy w pełni funkcjonalne i spełniające Twoje oczekiwania narzędzie. Oddajemy je w Twoje ręce, abyś jak najszybciej mógł czerpać z niego biznesowe korzyści. Jednocześnie cały czas dbamy o to, by narzędzie działało płynnie i byś mógł skupić się na rozwoju Twojej firmy.

06

Rozwój

06

Rozwój

Twoja firma rośnie i z czasem staje w obliczu nowych wyzwań, którym trzeba sprostać. My to rozumiemy. Dlatego ściśle z Tobą współpracujemy i rozwijamy narzędzie, by ciągle odpowiadało na Twoje zmieniające się potrzeby.

Jak działamy?

Naszym celem jest oddać w Twoje ręce rozwiązanie,
które zautomatyzuje, zoptymalizuje i usprawni Twój biznes.
W jego osiągnięciu pomagają nam wartości,
którymi się kierujemy we współpracy z Tobą.

Realizujemy Twój cel

Współpracę zaczynamy od rozmowy o Twoich potrzebach. Wnikliwie je analizujemy, by wszystkie zaangażowane w projekt osoby je rozumiały. To pozwala nam oszacować czas realizacji i dobrać technologię, innymi słowy najlepiej wykorzystać Twoje pieniądze.

Stawiamy na komunikację

Od pierwszego dnia projektu jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie. Regularnie się spotykamy, informujemy o postępach prac i na bieżąco pokazujemy Ci ich efekty. Dzięki temu dostarczymy Ci funkcjonalne i adekwatne do Twoich potrzeb narzędzie.

Angażujemy się na 100%

Po przeanalizowaniu Twoich potrzeb i procesów proponujemy optymalne rozwiązanie tłumacząc, jak będzie wspierać Twój biznes. W trakcie prac na Twoją aplikacją poznajemy ją od A do Z, co umożliwia jej stałe utrzymanie i dalszy rozwój.

[]

Potrzebujesz, by Twoja firma
działała szybciej i sprawniej?

Opowiedz nam o Twojej pracy - doradzimy, jak ją ułatwić.

napisz hello@programa.pl zadzwoń +48 508 692 367 Poznaj nas i daj się poznać.
[]
{"form":"contact","_id":"a1992469f0985cc90f15488e14f6c9fc"}[]

Dziękujemy za Twoją wiadomość.
Odpowiemy na nią najszybciej, jak to możliwe.

Życzymy dobrego dnia!
Zespół Programa

[]