Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
{"data":{"state":{"_id":"71d3708e0db265064c137f0fcd12a4b4","_filter":[],"_count":-1,"_aggregate":[]},"sort":[["isRecommended",-1],["ts",-1]],"call":[]},"url":"https:\/\/programa.pl\/such\/table\/view"}

Dołącz do nas jako PHP Developer i rozwijaj się przy wielu ciekawych projektach: mi.in przy dużym projekcie dla jednej z największych marek z branży automotive.

Kupno samochodu stanowi może stanowić dla przyszłego właściciela nie lada przyjemność. Mnogość opcji, które można wybrać w procesie zakupu to często najważniejszy moment w procesie decyzyjnym. Jak ułatwić dokonanie wyboru i zwiększyć jakość customer experience w kluczowej fazie sprzedaży? Jak sprawić, by konstruowanie ofert było dla handlowców łatwiejsze? Odpowiedzią na te pytania są generatory konfiguracji pojazdów. Programa z powodzeniem tworzy je dla liderów rynku motoryzacyjnego. Co czyni je wyjątkowymi?

Jak wygląda życie po wdrożeniu aplikacji do użytku? To moment, kiedy deweloperzy - twórcy przekazują pałeczkę zespołowi utrzymania. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wygląda maintenance “od kuchni”, czym jest SLA, CR i incydent - zapraszamy do lektury najnowszego artykułu na blogu.

Nagłe zmiany personalne? Konieczność zainwestowania w nowe kompetencje? A moze nie możesz pozwolić sobie na zatrudnienie nowego eksperta w obszarze IT? Chętnie odpowiemy na Twoje potrzeby. Nasi specjaliści współpracują z klientami w modelu body leasing, dzięki któremu obniżysz koszty i zrealizujesz niemal każdy projekt bez konieczności inwestowania w kompetencje, które nie są kluczowe dla Twojego biznesu.

Planowanie projektu warto rozpocząć od planowania zespołu, który go wykona. Po obu stronach, zarówno Software House’u jak i Klienta, muszą stanąć odpowiedni ludzie: eksperci w swojej dziedzinie; odpowiedzialni i doświadczeni, którzy wspólnie doprowadzą do końca nawet najbardziej złożony projekt IT.

Czym się różni UX od UI? Jak software house’y pracują nad pięknymi i skutecznymi produktami? Czy przyjemność z korzystania z aplikacji może zwiększyć jej skuteczność sprzedażową?

Współczesne aplikacje webowe coraz rzadziej powstają bez udziału designerów UX i UI. O tym, dlaczego w imieniu “ludzkiej strony kodu” warto zatrudnić dobrych specjalistów zarówno w dziedzinie User Experience, jak i User Interface piszemy na blogu.

[] []