Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
{"data":{"state":{"_id":"71d3708e0db265064c137f0fcd12a4b4","_filter":[],"_count":-1,"_aggregate":[]},"sort":[["isRecommended",-1],["ts",-1]],"call":[]},"url":"https:\/\/programa.pl\/such\/table\/view"}

Praca zdalna w IT od dawna była standardem. W wielu miejscach to od pracownika zależało, czy pracował z domu, czy z biura. Obecnie jednak home office to nie tylko opcja dla chętnych, a odgórne zalecenie. Jak pracować w zespole rozproszonym skutecznie? Co jest zaletą, a co wadą takiego rozwiązania?

Dowiedz się: 

✔️ czym jest outsourcing i jakie są jego rodzaje

✔️ na czym polega body leasing

✔️ jakie są potencjalne zagrożenia outsourcingu… i jak się przed nimi ustrzec

✔️ jak wybrać software house do realizacji projektu?

✔️ co można zyskać dzięki outsourcingowi?

Po raz kolejny w Warszawie odbyła się konferencja Zarządzanie zespołami IT organizowana przez Computerworld Polska. Chociaż prelekcje dotyczyły szeregu przeróżnych tematów, kilka wątków pojawiło się w różnych kontekstach. Jakie trendy zdominowały wydarzenie? Poniżej krótki przegląd.

Kiedy warto zdecydować się na oprogramowanie dedykowane? O ile jest to usprawnienie, które ułatwi codzienną pracę, o tyle wątpliwości związane z jego opłacalnością są zrozumiałe. Na szczęście istnieją narzędzia, które pomogą w oszacowaniu kosztów systemu IT oraz ryzyka inwestycji.

Zaczynanie projektu od końca, czyli od zastanawiania się nad konkretnym produktem czy usługą, to popularna pułapka. W efekcie dochodzi do sytuacji, w której powstają produkty być może imponujące, ale niekoniecznie potrzebne. W Programie™ staramy się temu przeciwdziałać. Aby tworzyć rozwiązania technologiczne, które naprawdę zmieniają pracę firm, rozpoczynamy proces projektowy wspólnym warsztatem i pytamy klientów o wszystko. Przed projektowaniem rozwiązania należy bowiem dobrze zdiagnozować problem.

Jak wygląda życie po wdrożeniu aplikacji do użytku? To moment, kiedy deweloperzy przekazują pałeczkę zespołowi utrzymania. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wygląda maintenance od kuchni, czym jest SLA, CR i incydent - zapraszamy do lektury najnowszego artykułu na blogu.

[] []