Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
{"data":{"state":{"_id":"71d3708e0db265064c137f0fcd12a4b4","_filter":[],"_count":-1,"_aggregate":[]},"sort":[["isRecommended",-1],["ts",-1]],"call":[]},"url":"https:\/\/programa.pl\/such\/table\/view"}

Jak wygląda życie po wdrożeniu aplikacji do użytku? To moment, kiedy deweloperzy - twórcy przekazują pałeczkę zespołowi utrzymania. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wygląda maintenance “od kuchni”, czym jest SLA, CR i incydent - zapraszamy do lektury najnowszego artykułu na blogu.

Nagłe zmiany personalne? Konieczność zainwestowania w nowe kompetencje? A moze nie możesz pozwolić sobie na zatrudnienie nowego eksperta w obszarze IT? Chętnie odpowiemy na Twoje potrzeby. Nasi specjaliści współpracują z klientami w modelu body leasing, dzięki któremu obniżysz koszty i zrealizujesz niemal każdy projekt bez konieczności inwestowania w kompetencje, które nie są kluczowe dla Twojego biznesu.

Planowanie projektu warto rozpocząć od planowania zespołu, który go wykona. Po obu stronach, zarówno Software House’u jak i Klienta, muszą stanąć odpowiedni ludzie: eksperci w swojej dziedzinie; odpowiedzialni i doświadczeni, którzy wspólnie doprowadzą do końca nawet najbardziej złożony projekt IT.

Użytkownik końcowy systemu IT wymaga od niego wiele. Rozwiązanie ma być stabilne, bezawaryjne i spełniać standardy bezpieczeństwa. Rola testerów oprogramowania ma więc ogromne znaczenie dla komfortu użytkownika końcowego. Ale nie tylko. “Gra” toczy się także o reputację firmy, lojalność klienta a często - o naprawdę duże pieniądze. 

 Jak mądrze podjąć decyzję o wdrożeniu systemu IT, który z założenia ma długofalowo wesprzeć firmę w codziennych procesach? Przede wszystkim mierzyć ROI z inwestycji w projekt IT. Wskaźnik ten daje odpowiedź na pytanie, czy wdrożenie systemu przyniesie przedsiębiorstwu wymierną korzyść w założonym czasie. Jak się zabrać do jego obliczenia? Wesprze w tym doświadczony dostawca rozwiązań informatycznych - podczas warsztatów przedwdrożeniowych zada szereg pytań, które nie tylko pomogą zobrazować działanie docelowego systemu, ale również zbadają, czy warto go wdrażać w najbliższym czasie. O tym, na co zwracać uwagę przy badaniu efektywności danej inwestycji informatycznej, opowiada w Magazynie CRN Maria Zagożdżon, CEO Programa™.

Warsztaty przedwdrożeniowe często są traktowane „po macoszemu”: trudno na początku drogi projektowej dostrzec potrzebę poświęcania czasu i środków na rozmowę o projekcie IT, który i tak ma się wydarzyć. A może warto zainwestować do 10% budżetu projektu, by urealnić koszty wdrożenia, a czasem obniżyć je nawet do 20%?

[] []