Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
{"data":{"state":{"_id":"71d3708e0db265064c137f0fcd12a4b4","_filter":[],"_count":-1,"_aggregate":[]},"sort":[["isRecommended",-1],["ts",-1]],"call":[]},"url":"https:\/\/programa.pl\/such\/table\/view"}

Kupno samochodu stanowi może stanowić dla przyszłego właściciela nie lada przyjemność. Mnogość opcji, które można wybrać w procesie zakupu to często najważniejszy moment w procesie decyzyjnym. Jak ułatwić dokonanie wyboru i zwiększyć jakość customer experience w kluczowej fazie sprzedaży? Jak sprawić, by konstruowanie ofert było dla handlowców łatwiejsze? Odpowiedzią na te pytania są generatory konfiguracji pojazdów. Programa z powodzeniem tworzy je dla liderów rynku motoryzacyjnego. Co czyni je wyjątkowymi?

Czym się różni UX od UI? Jak software house’y pracują nad pięknymi i skutecznymi produktami? Czy przyjemność z korzystania z aplikacji może zwiększyć jej skuteczność sprzedażową?

Współczesne aplikacje webowe coraz rzadziej powstają bez udziału designerów UX i UI. O tym, dlaczego w imieniu “ludzkiej strony kodu” warto zatrudnić dobrych specjalistów zarówno w dziedzinie User Experience, jak i User Interface piszemy na blogu.

Najważniejszym zadaniem w projekcie było poprawne opracowanie kombinatoryki. Aby mieć pewność, że stworzone za pomocą narzędzia drzwi da się wyprodukować, należało wnikliwie przeanalizować drzewo procesów i na tej podstawie przygotować plik opisujący możliwe kombinacje. Case Study.

Dogodny wybór spośród dziesiątek oryginalnych akcesoriów i artykułów lifestylowych z kolekcji Audi i ich odbiór u dowolnego dealera - tak wyglądają zakupy w zaprojektowanym przez nas sklepie internetowym Audi. To autorska, dedykowana platforma sprzedażowa, której funkcjonalności odpowiadają specyficznemu procesowi zakupowemu w sklepie internetowym Audi. Zautomatyzowaliśmy też część procesów, dotychczas wykonywanych ręcznie.

Prosta, intuicyjna konfiguracja samochodu i generowanie spersonalizowanej oferty dla Klienta w kilka chwil - tak pracują dealerzy Volkswagen Samochody Osobowe dzięki zaprojektowanej przez nas aplikacji webowej Generator Ofert. Aktualną i poprawną konfigurację oferty zapewnia zaawansowana kombinatoryka oraz integracja kluczowych systemów globalnej grupy w ramach Generatora Ofert. Jak dokładnie działa i jakie procesy usprawnia to funkcjonalne narzędzie?

Jak angażować klienta i sprawić, by CTA było sexy? Czym jest technologia rozpoznawania obrazu? Co z tym wszystkim wspólnego ma Netflix? O tym wszystkim, i nie tylko, opowiada Paweł Elbanowski podczas swojej prezentacji na Mobile Trends Conference 2018 - największym wydarzeniu branży mobile w Polsce.

[] []